İnsan Kaynakları Politikamız...

İnsan faktörü bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biridir. Globalleşen dünyamızda rekabette değişmeyen tek üstünlük insandır.
ROSİTELL İnsan Kaynakları olarak, yetenekli ve başarılı kişileri bünyemize katma ve gelişimlerine katkı sağlayarak uzun yıllar birlikte çalışma prensibini benimsiyoruz.
Çalışanlarımızın ROSİTELL Ailesinin bir üyesi, bir parçası olduğunun farkındalığını hissetmeleri temel ilkemizdir.

SEÇME ve YERLEŞTİRME
Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Açık pozisyonlara yönelik gazetelerde, internette ve kariyer sitelerinde ilanlar çıkarak adaylara ulaşıyoruz, verilen ilanlar dışında genel başvuru yolu her dönem açıktır.
Personel seçme ve yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.
İnsan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar.

EĞİTİM
ROSİTELL olarak, öncelikli hedefimiz; globalleşmeyi, değişimi, gelişimin getirilerini ve teknolojiyi sürekli izleyen, bütün bunları işine yansıtarak şirketini ileriye taşıyacak, farklılık yaratan çalışan, uzman, yönetici ve liderler yetiştirmektir.
Eğitim planlarımız; çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere oluşturulmaktadır.

Şirketimize yeni katılan personel, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren ROSİTELL Oryantasyon Prosedürü çerçevesinde işe uyum eğitimlerine tabi tutulur.
Organizasyonun her seviyesindeki çalışanlara organizasyonel gereksinimler, şirket hedefleri, bireysel hedefler ve çalışanın kişisel gelişim ihtiyaçları doğrultusunda şirket içi ve dışı eğitim programları uygulanır.

KARİYER
ROSİTELL olarak hem bugünkü başarımızın devamını sağlamak, hem de gelecekteki başarınızı garanti altına almak, aynı zamanda da insan kaynağını potansiyeli doğrultusunda değerlendirebilmek amacıyla bir Gelişim ve Kariyer Planlama sistemi uygulamaktayız.
Bu sistem sayesinde İnsan Kaynağımız düzenli olarak yetenekleri ve yetkinlikleri bazında değerlendirilmekte olup, şirketimizin gelecek nesil yöneticilerini oluşturacak potansiyelde olduğuna inanılan kişilerin gelişim ihtiyaçları, özel olarak takip edilen eğitim ve geliştirme programlarıyla adreslenmektedir.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?...

Ad Soyad

E-posta

Telefon

Doğum Tarihi

Başvurulan Departman

Cv Ekle