rositell_fabrika


Depo20 .000 m2 arazi üzerine kurulmuş üretim tesisimizde, teknolojimiz, üretim yeteneğimiz ve hayal gücümüzün sinerjisini Manisa’dan bütün dünyaya taşıyoruz.
Üretim alanımızda 150-800 tonluk 14 adet enjeksiyon makinesi ile üretim yapmaktayız. 6 bin m2’lik depolama alanımız, 1120 euro paletlik raf kapasitesine ve max. 14 bin koli stok hacmine sahiptir.

Kalıphane2 bin m2’lik yarı mamul ve gruplama alanımız ve bu alan içerisinde kalıplarımızın tasarlandığı kalıphanemiz yer almaktadır.
Rositell 200 ürün kalıbı ve yeni kalıp tasarımlarını burada işlemektedir. Yenilikçi ve hayatımızı kolaylaştıran ürünler yaratmak için kalıphanemiz 2 adet CNC tezgahı, 2 adet kalıpçı freze, 1 adet torna, 1 adet CNC erezyonu ve 1 adet taşlama makineleri ve çalışkan ekibi ile özveriyle çalışmaktadırlar.

Ayrıca bu alanlar dışında 3 bin m2 lik dış depolama alanımız ve 1000 m2’lik sosyal alana sahibiz.
Yetişmiş işgücü, tecrübeli personel ve uyumlu üretim birimlerimizle minimal üretim ve teslim süreçlerinde, maksimum kalitede mamuller üretiyoruz.
Global iletişim yeteneğine sahibiz, bütün dünya ile aynı dili konuşabiliyoruz. Dünya’nın ne istediğini çok iyi biliyoruz.
İşini iyi yapan adamlarla çalışıyoruz. İşimizi çok iyi biliyor, bulunduğumuz coğrafyanın tüm imkanlarını partnerlerimize kazanç olarak sunuyoruz.

SANAYİ KENTİ MANİSA

Türkiye’nin konumu Dünya’ nın en spesifik konumlarından biridir. Asya ve Avrupa kıtasının kesisim noktasına yer alan Türkiye’nin lokasyonu ticari hayatta hızlı ve güvenli lojistik olanaklarını da sunmaktadır.
Kesişim noktası olmasının yanı sıra, Türkiye’nin sanayileşmedeki hızlı gelişimi, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri, büyük ve modern limanları, kaliteli ve ekonomik işçilik imkanı ile Dünya’ya açılmaktadır.

Manisa, Çağdaş sanayileşmenin tüm gereklerini bir araya toplamış, tam manada “organize” bir endüstri şehridir.
Dünya markalarının tercih ettiği , Üretim zincirinin tüm halkalarını bir arada sunan Manisa, Dünya’nın 7. Büyük fabrikası Vestel’ e , dünya markaları bosch, Whirlpool, Ariston’a ev sahipliği yapmaktadır.
Entegre üretimin tüm koşullarını içinde barındıran fabrikaların hızlı gelişimi, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri, Manisa’ya çok yakın büyük ve modern limanlarına (Aliağa limanı (66 km) ve Alsancak limanı (38 km)) olan yakınlığının, lojistik anlamda büyük avantaj sağladığı Manisa’da , işçilik ve yan sanayi olanakları da oldukça zengindir.
Tüm bu elementleri bir arada bulunduran endustri merkezi, çok sayıda , büyük m2 ler üzerine kurulu üretim tesisleri ile üretim yeteneğini dünyaya açıyor…

Tüm bu avantajları bir arada sunan sanayi merkezinde biz, üretim kapasitemizle, her geçen gün büyüyen , her tür ihtiyaca cevap verebilen makine parkımız ile tüm partnerlerimizin ihtiyaçlarını cevap veren bir tesisiz.

Tanıtım Filmi

Clever Lock Tanıtım Jeneriği

İyiliğiniz İçin Çalışıyoruz, Çünkü...

Ürün Grupları Tanıtım Jeneriği